Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

O firmě

Innovative Enterprise „Paper Crown Factory“ se specializuje na výrobu papírových výrobků pro sanitární účely. Ve výrobním cyklu s použitím vysoce výkonné zařízení, a koordinovanou činnost kvalifikovaných pracovníků týmu. 

Pečlivý výběr surovin, investice do výroby, rozšiřování sortimentu, dynamický vývoj - to vše nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní výrobky. Produkty Brand «žirafa» je určen pro osoby s nízkou, střední až nad úrovní průměrných příjmů. 

Naše výrobky jsou vysoce kvalitní, splnit hygienické normy a požadavky trhu. Společnost vyvíjí vývozní prodeje síťových produktů pro sanitární zařízení v Evropě. 

Sortiment zahrnuje více než 6 typů 100% sběrového papíru bez přídavku chemikálií. Je světle šedá toaletní papír bez rukávu různých záběry náměstí, toaletní papír s rukávem, Zásobníky na toaletní papír. Také vyrábí produkty vyrobené ze 100% celulózy: toaletní papír, ručníky pro domácnost, kapesníky, ubrousky. 

Zveme Vás na vzájemně prospěšné a plodnou spolupráci a budou rádi, když vy a vaše společnost bude našim obchodním partnerům. 

Crown Paper Mill je součástí «Crown Group International» Group of Companies

 

Představení

Бумажная Фабрика Крауна

Обработка видео...